Landgoed Welderen

TEAM

Dirk-Jan Vink

Algemeen directeur

dj.vink@welderen.nl

Ellemieke Vink

Ellemieke Vink

P&O

e.vink@welderen.nl

Ronald van Os

Hoofd Greenkeeping

r.vanos@welderen.nl

Nathalie Nobels

Sales & Events

n.nobels@welderen.nl

Kim Arns

Manager

k.arns@welderen.nl

Nicole Wolfs

Ledenadministratie

n.wolfs@welderen.nl

Yvonne Derksen

Marketing & Sales

y.derksen@welderen.nl

Arno Hofstede

Manager Golfschool Gelderland & Limburg

a.hofstede@welderen.nl

Sander Prinsen

Sander Prinsen

Golfprofessional

s.prinsen@welderen.nl
Hessel Bosman

Hessel Bosman

Golfprofessional

h.bosman@welderen.nl

Attentie!

Wegens slecht weer is onze Championship Course helaas gesloten tot nader bericht. Leden van Landgoed Welderen kunnen in de tussentijd kosteloos terecht op Landgoed Bleijenbeek.

Wij hopen op snel beter weer!