Landgoed Welderen: 0481-376591 / Restaurant: 0481 350 200 info@welderen.nl

Saturday 16 January 2021 van 12:20 – 14:00 uur

Championship Course

Snert-soep wedstrijd over 10 holes

Saturday 16 January 2021 van 13:20 – 14:30 uur

Par 3-4 Baan

Snert-soep wedstrijd over 9 holes

Sunday 17 January 2021 van 10:45 – 16:00 uur

Championship Course

Wintersnert wedstrijd (SF) shotgun

Monday 18 January 2021 van 09:10 – 12:00 uur

Championship Course

Maandagwedstrijd

Wednesday 20 January 2021 van 08:50 – 12:00 uur

Championship Course

Welderns (halve shotgun) en Welderns 9 holes

Monday 25 January 2021 van 09:10 – 12:00 uur

Championship Course

Maandagwedstrijd

Wednesday 27 January 2021 van 08:50 – 12:00 uur

Championship Course

Welderns (halve shotgun) en Welderns 9 holes

Saturday 30 January 2021 van 12:20 – 14:00 uur

Championship Course

Snert-soep wedstrijd over 10 holes

Saturday 30 January 2021 van 13:20 – 14:30 uur

Par 3-4 Baan

Snert-soep wedstrijd over 9 holes

Monday 01 February 2021 van 09:10 – 12:00 uur

Championship Course

Maandagwedstrijd

Tuesday 02 February 2021 van 12:00 – 12:30 uur

Teesluiting Championship Course

Wednesday 03 February 2021 van 08:50 – 12:00 uur

Championship Course

Welderns (halve shotgun) en Welderns 9 holes

Monday 08 February 2021 van 09:10 – 12:00 uur

Championship Course

Maandagwedstrijd

Wednesday 10 February 2021 van 08:50 – 12:00 uur

Championship Course

Welderns (halve shotgun) en Welderns 9 holes

Saturday 13 February 2021 van 12:50 – 14:30 uur

Championship Course

Snert-soep wedstrijd over 10 holes

Saturday 13 February 2021 van 13:50 – 14:30 uur

Par 3-4 Baan

Snert-soep wedstrijd over 9 holes

Sunday 14 February 2021 van 09:20 – 11:00 uur

Championship Course

Valentijnswedstrijd

Monday 15 February 2021 van 09:10 – 12:00 uur

Championship Course

Maandagwedstrijd

Wednesday 17 February 2021 van 08:50 – 12:00 uur

Championship Course

Welderns (halve shotgun) en Welderns 9 holes

Saturday 20 February 2021 van 12:45 – 15:00 uur

Par 3-4 Baan

Nieuwe leden wedstrijd